Šukuosenos garbanotiems plaukams

Renkantis šukuosenos stilių niekada negalima atsižvelgti tik į tai, kas vienu ar kitu metu madinga. Pirmiausia tenka žiūrėti į tai, kas tau tinka ir ką iš tiesų gali nešioti kaip savo mėgstamą šukuoseną. Jeigu to nepadarai, gali tik atrodyti kvailai. O juk norisi atrodyti stilingai ir gražiai. Šį kartą apžvelgsime madingus šukuosenų pasirinkimus merginoms su garbanotais ar banguotais plaukais.

Kuodukas

KirpyklaKam paprasčiau pasidaryti dailų ant pakaušio pūpsantį kuoduką jeigu ne merginoms garbanotais plaukais? Nieko nereikia daryti, kad tokios šukuosenos atrodytų gerai, net nereikia turėti plaukų lako ar kitų priemonių. Pakanka susukti plaukus į tam tikrą kasą, juos sukant sukelti į kuoduką ir įsmeigti ką nors kas laikytų: smeigtuką, pieštuką ar teptuką, suši lazdelę. Tačiau tam, kad turėtumėte gražų kuoduką, net nebūtinai reikia sukti į kasą plaukus – iškart galima suvelti juos į kumštį, suspausti ir taip prisegti. Štai ir turite – be galo greitai padaromą šukuoseną, dėl kurios galbūt vestuvių rytą vargsta daug lygiais plaukais vaikštančių merginų.

Palaidi

Aišku, kad palaidi plaukai jau nuo senų laikų laikomi tam tikru grožio etalonu. Jeigu norite atrodyti puikiai su palaidais plaukais, verta pradėti rūpintis tokia šukuosena jau dabar. Vienintelė šios šukuosenos sąlyga – kad plaukai būtų išplauti. Geriausia plaunant galvą jų nešukuoti (išsišukuoti prieš lipant į vonią). Tuomet ją išsišukavus sudrėkinti, išplauti. Plaukai gali natūraliai išdžiūti arba būti džiovinami su fenu.

Arklio uodega

Kita paprasta šukuosena – tai vadinamoji arklio uodega, nors ji jums bus greičiau panaši į avies uodegą. Garbanoti plaukai surišti yra standūs, o ant viršugalvio vis tiek bus netvarka. Bet tame ir bus grožis, kad tie plaukai atrodys visai kitaip nei lygių plaukų merginai.

Kasa

Net ir kasos šukuosenos garbanėms bus visai kitokios. Jeigu matėte kur nors nuotraukas, kaip atrodo juodaodžių plaukai, supinti į kasas, tai galite įsivaizduoti ir kaip atrodytų jūsų. Visai ne taip, kaip reklamuojamos lietuvaitės kasos. Jūsų kasa bus stora, kieta ir visą laiką gražiai pasivėlusi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *