Meistras į namus: už ką jūs mokate?

Jeigu iš http://skalbimo-masinu-remontas.vilniuje.eu ar kitur pasikviesite skalbimo mašinų meistrą į namus, su 10 eurų neišsisuksite… Kai kurie žmonės patys veža skalbimo mašinas į taisyklą, tačiau tuomet yra rizika, kad a) apskritai labiau sugadinsi beveždamas, b) problema liks kažkur vamzdyne namuose. Galiausiai, tai labai nepatogu, todėl dauguma žmonių meistrą dėl sugedusios skalbimo mašinos kviečiasi tiesiog į namus ir tai yra visiškai suprantama. Ir visgi, ką gi jums ir mums reikėtų ir vertėtų apie visa tai žinoti? Kodėl meistrui į namus mokame tiek, kiek mokame, ir kodėl kažkas nenori už tai mokėti?

Klystate, jei manote, kad sumokėsite per daug

Skalbimo mašina LietuvaTaigi, sakykime, taip jau susiklostė, kad jūsų 400 kainavusi eurų skalbimo mašina dabar leidžia vandenį, nesuka centrifugos ar skleidžia keistą garsą ar kvapą, todėl reikalingas skalbimo masinu remontas. Skambinate meistrui ir įtariu balsu iš karto klausiate, kiek kainuos remontas, mintyse besikeikdami, kad sutaupytus savaitgaliui 15 eurų turėsite išleisti kam kitam… Meistras nusijuokia ir pasako, kad kol nežino, kas tai skalbimo mašinai yra, tai ir pasakyti negali, bet vien už pirmą vizitą paims 20 eurų, ir tai dar čia ne daug, nes gyvenate ne miesto pakrašty, o pačiame mieste, meistrui visai pakeliui. Negalite patikėti, išsigąstate ir imate internete ieškoti greitų paskolų varianto, kad galėtumėte pasiskolinti keliais eurais daugiau ir tikrai susimokėti. Po trijų apsilankymų, pakeistų detalių ir pas jus namuose trukusio iš viso 3 valandų darbo, meistras iš jūsų paprašo 80 eurų ir pirktų dalių apmokėjimo. Negalite patikėti, kad taip iš jūsų nulupa, ir iškart rašote pasipiktinusius anoniminius laiškus į spaudą… Bet palaukite, ar tikrai viskas čia gerai? Ar tikrai problema tokia, kad sumokėjote per daug? Gal problema čia visai kitokia? Tokia, kad jūs tiesiog neturite pinigų ir nenorite jų niekam skirti… O štai, kaip viskas atrodo iš meistro perspektyvos.

Iš tiesų jūs sumokėsite per mažai

Skalbimo mašinų remontas mieste turi ir paklausą, ir šiokią tokią konkurenciją, tad norint apie save pasiskelbti, tenka išlaikyti interneto svetainę, atnaujinti feisbuką, mokėti už skelbimus internete. Ir tai dar ne viskas. Mokate dar ir buhalteriai už sutartis, taip pat perkate patentą. Vizitas pas klientą užtrunka 3 valandas, nors ten lankotės tik 30 minučių. Dar išlaikote įrankius ir transportą. Taip pat važinėjate po miestą ir perkate detales, nuolat atsiliepinėjate žmonėms į skambučius. Jūsų darbas tikrai vertas daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *