Drąsa kraustytis į miestelį – tik įsigijus butą sostinėje

Ne vieną jauną šeimą nudžiugintų naujas nekilnojamojo turto projektas Užupyje, tapęs jų nuosavybe. Tai juk vienas geriausių rajonų, kur galima gyventi sostinėje. Ir visgi, esant didžiulei perkamosios galios konkurencijai sostinėje, žmonės ieško įvairių būdų, kur ir kaip galėtų gyventi. Štai viena jauna šeima sako, kad norėtų ir buto Vilniuje, Užupyje arba kitame prestižiniame rajone, ir namo miestelyje.

Norėtų vaikus auginti miestelyje

NT UžupisKaip sako šeimos galva – vaikų auginimas yra labai svarbus dalykas, todėl norėtųsi juos auginti saugioje ir geroje aplinkoje. „Mes patys su žmona jau 10 metų gyvename Viliuje, čia studijavome, susipažinome, sukūrėme savo aplinką. Tačiau žinome, kad neturime tokių sąlygų, kad įsigytume namą geroje Vilniaus vietoje, nes tai labai brangu. O kraustymasis į užmiestį, nutolus 15 km nuo centro, iš esmės keičia sąvoką, kad gyveni Vilniuje. Reikia tą pripažinti – tada Vilniuje jau negyveni, gyveni kažkur kitur, ir norėdamas atsidurti centre, apie valandą ten važiuoji. Tokia realybė, mes tą pripažįstame. Dėl to ir nutarėme kraustytis į patį miesto centrą už labai nedidelę kainą. Išsikelsime vėliau į namą, kurį statysimės mano tėvų žemėje, nuostabiame miestelyje už 50 kilometrų nuo Vilniaus. Tai nebebus priemiestis laukuose, ir nebus miesto pakraštys. Gyvensime gražiame miestelyje, jo centre, ir ten galėsime saugioje aplinkoje auginti vaikus“, – sako vyras.

Prieš tai 10 metų gyveno Vilniuje

Tačiau šeima taip pat sutaria, kad Vilnius jiems vis tiek liks labai svarbus. Kol pasistatys namą, čia norėtų gyventi. Be to, gal vėliau leis vaikus į Čiurlionio gimnaziją ar licėjų. Ir apskritai norėtų išlaikyti Vilniuje kažkokį saugų kapitalą. Be to, čia gyvena visi draugai, bendradarbiai, pažįstami, su kuriais buvo ir yra sukurti ryšiai.

Pradžioje nusipirks nedidelį butą, tuomet statysis namą

Buto Vilniuje pasirinkimas – kaip investicija, taip sako šeimos galva. „Kadangi visi gąsdina, kad miesteliai neva išvis išnyks, mes norime tam prieštarauti, tačiau kartu ir išlaikyti šį tą stabilaus. Tad naujas nekilnojamojo turto projektas Užupyje mums tikrai yra be galo aktualus, nes kaip tik ten mes ir norėtume gyventi laikinai, kol pasistatysime namą. O vėliau bus galima pasielgti įvairiai – tą butą nuomoti, parduoti, ar perleisti vaikams kaip palikimą. Tiesiog visada jausimės saugiai ir užtikrintai, kad turime nuosavybę keliose vietose. O rinktis reikia geriausia – butą Užupyje, naujos statybos name“, – sako vyras.

One thought on “Drąsa kraustytis į miestelį – tik įsigijus butą sostinėje”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *