Medinių baldų namams idėjos

Baldai iš medžioStilingas šių metų namų akcentas – mediniai baldai. Žinoma, jie visada buvo kaip tam tikras namų grožio standartas, kadangi jie yra natūralūs. O natūralios medžiagos vertinamos labiausiai, nes jų sintetinio pakaitalo taip lengvai nepasigaminsi, mediena imama tiesiai iš gamtos. Kokių gražių medinių baldų jums vertėtų ieškoti, jeigu norite papuošti ir praturtinti savo namus?

Virtuvės baldai

Mediniai baldai virtuvei yra tiesiog klasika, nes čia reikia jų nemažai. Jau šiais laikais neįsivaizduojame virtuvės be vadinamojo virtuvės baldų komplekto, kurį paprastai sudaro daug nedidelių spintelių, sumontuojamų pasieniais ir kampu. Dažniausiai per vidurį taip pat būna vienas stalas, kuris arba naudojamas kaip darbastalis, arba kartais žmonės aplink jį valgo. Šiais metais madingos virtuvės, turinčios grubių senovinių ūkinių virtuvių elementų, todėl prie jų itin dera sendinto stiliaus mediena. Galite rinktis ir medines kėdes su gana aukštomis kojomis ir mažesniais mediniais atlošais. Būtent mediniai baldai padės jums sukurti ir modernų klasikinį interjerą.

Vonios baldai

Kokie gi namai be vonios ir vonios baldų? Žinoma, mediniai baldai niekada nebus patys kompaktiškiausi. Jeigu vonia vos poros kvadratinių metrų, ten galbūt norėsite sudėti tik stiklines plonas lentynas ir visiškai taupyti vietą. Bet jeigu erdvės pakanka, vonią galite papuošti nuostabia medine komoda, medinėmis lentynomis ir rankšluosčių kabykla.

Miegamasis

Dar viena erdvė, kur baldai yra labai svarbūs, nes jie tiesiog suformuoja kambario charakterį, nurodo, koks tai apskritai baldas. Didelė medinė lova jums leistis kaip karaliams, prabangiai miegantiems savo pataluose. Mediena miegamajame dažnai taip pat atsidurs stumdomų sistemų pavidalu, kadangi čia taip pat turėtų būti ir kažkokia drabužinė. Jeigu jos neįrengsite kaip atskiro kambarėlio, tai norėsite bent spintos durų.

Svetainės baldai

Svetainė dažniausiai tampa mūsų fantazijų išsipildymo vieta, nes nėra aiškių taisyklių, kaip kurti svetainę, kad joje tikrai būtų smagu ir gera. Todėl vertėtų pagalvoti bent apie kelis medinius baldus ir akcentus, nes jie padės sukurti svetainės jaukumą, kurio jūs tikrai taip norite.

One thought on “Medinių baldų namams idėjos”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *