Kas nutiko jūsų senam telefonui? Apklausa

Kai telefonai internetu parduodami taip lengvai, o išsimokėjimo planai vienas kitą lenkia patogumu, kartais ir mes savo mobiliuosius telefonus saugome mažiau. Juk atrodo – kas čia tokio, jeigu suges, nusipirksime kitą. Ar tai bus Android telefonai, ar iPhone, juk ne deficito laikai. Toks požiūris vyrauja iki to momento, kai sugenda senasis telefonas arba jį prarandame. Juk, kad ir kokios puikios būtų mokėjimo sąlygos, niekam nesinori tiesiog mesti pinigus dėl savo paties kaltės. Android telefonai tikrai geri, bet reikia mokėti su jais elgtis – saugoti, nelaužyti, nepamesti. Jeigu senasis prarastas dėl savo paties kaltės, tada tikrai labai gaila. Klausiame kelių žmonių, kurių neseniai užsakyti telefonai internetu jau pakeliui, kas nutiko jų seniesiems telefonams.

Sudužo ekranas

TelefonaiPaulius sako, kad tikrai laba gailisi, jog taip neatsakingai nešėsi telefoną. „Nuo pradžių sakiau, kad man tikrai telefonas nesuduš, kad visada turėsiu dėkliuką, jį naudosiu, kad nedėsiu telefono ten, kur jam nesaugu ir pan. Ir štai, dabar užsisakinėju naują Android, nes senasis jau niekam netinka. Sudužo ir ekranas, ir visas telefonas. Skubėjau į paskaitas ir bėgau mūsų akmeninėmis akademijos grindimis. Dėstytoja labai pyksta, jeigu kas nors pavėluoja. Bėgant nusitraukiau nuo savęs striukę, ji plaikstėsi rankoje. Ir staiga išgirdau siaubingą garsą, sukeltą smūgio – telefonas krito iš mano striukės kišenės ir iškart plojosi į akmenines grindis. Pasirodo, jį laikiau kišenėje ir be dėkliuko, nes prieš akimirką buvau žiūrėjęs, kiek valandų. Tad kad ir kaip saugojau, neišsaugojau“.

Įkrito į upelį

Juokinga, bet kartu ir graudi istorija nutiko Virginijai. Mergina sako, kad kaip iš kokio anekdoto: „Šokau per upelį, tekantį netoli mokyklos, po pamokų, ir telefonas iškrito, pokštelėjo ir pliuptelėjo į vandenį. Negalėjau tuo patikėti, niekaip. Bet teko, nes jį paskui ir ištraukti teko. Kai ištraukiau, jau buvo be gyvybės ženklų, servise jo irgi neatgaivino“.

Pametė per smėlio audrą

Kiek kitokią istoriją prisimena Viktoras, kuris prieš kelis metus pateko į smėlio audrą Kuršių Nerijoje. „Mes su šeima ten buvome atvykę. Buvome paplūdimyje, kai staiga prasidėjo didžiulis sąmyšis. Pamatėme, kad ateina didelis debesis, labai kyla vėjas. Staiga jis tapo tiesiog nevaldoma, atrodė viskas kaip iš filmų. Smėlis kilo ir buvo visur aplink mus, į veidą daužėsi ir jis, ir visokie daiktai. Kai tai po kelių minučių baigėsi, aš neturėjau savo telefono, aplink mėtėsi kitų žmonių daiktai, kažkas buvo prasikirtęs galvą“, – prisimena Viktoras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *