Kaip skolintis, kad paskola dirbtų jums, o ne prieš jus

Šiais laikais yra atsiradę daugybė finansinių ir kreditingumo įmonių, kurios siūlo ir paskolas, ir greituosius kreditus. Kas yra greitieji kreditai, lengvai sužinosite paskaitę kreditų bendrovių puslapius, pavyzdžiui, čia: https://www.credit24.lt/kreditai.html. Kaip matome, juos pasiimti labai lengva. Tačiau ar visada reikia? Šį kartą patariame, kaip skolintis, kad kreditai ir paskola iš tiesų dirbtų jums, o ne prieš jus.

Visada sumokėkite sąskaitas

Credit24Pirmasis patarimas bus susijęs su tuo, kaip neįsigyti įpročio skolintis nesulaukiant algos. Kartais mes gavę atlyginimą neskubame jo išskirstyti visiems būtiniems dalykams. Tačiau yra toks pavojus. Kuo ilgiau alga guli jūsų sąskaitoje, tuo daugiau rizikos atsiranda, kad ta suma bus iššvaistyta. Tad visada, vos tik gavę atlyginimą, iškart susimokėkite visas sąskaitas, nelaukite mėnesio pabaigos. Gal algą gaunate mėnesio 10 dieną, o sąskaitas paprastai apmokate tik mėnesio 28 sąskaitą. Nuo šiol mokėkite iškart. Taip, tai skaudus pinigų pamažėjimas sąskaitoje, bet kam džiaugtis pinigais, kuriuos vis tiek turėsite išleisti būtinoms reikmėms? Jau geriau matyti tiesą – kiek iš tiesų galite praleisti kitiems poreikiams, pragyvenimui. Tikėtina, kad nematydami apgaulingai didelės sumos, jūs nenorėsite ir labai daug išlaidauti. Tokiu būdu taupiau gyvensite, ir gal ir greitojo kredito neprireiks, kai norėsite apmokėti sąskaitas. Nes, ei, jos jau bus apmokėtos.

Greituosius kreditus laikykite antra finansine pagalve.

Finansinės pagalvės terminas yra smagus ir turi gana aiškią prasmę. Jeigu jus ištinka krizė ir tenka kristi į finansinę duobę, tai iš jos iššokti galbūt padės ten esanti finansinė pagalvė. Taigi, jeigu taip atsitiko, kad pritrūko pinigų, kažkur jų gausite. Apie finansines pagalves tikrai derėtų pagalvoti kiekvienam žmogui. Taigi, šiandien apie jas galime pasakyti tiek, kad pačią pirmąją reikėtų turėti patiems – kaip santaupas. Tai irgi būtų paskola sau. Pasiskolinti iš savo santaupų, o vėliau be jokių palūkanų grąžinti. Antroji, atsarginė pagalvė būtų galimybė pasiimti greitąjį kreditą. Jie suteikiami labai lengvai, jeigu turite nuolatines pajamas ir atitinkate kitus reikalavimus, tačiau su jais elgtis reikia atsargiai, nes kiekvienas kreditas turi savo kainą, o ir reikalauja kur kas atidesnio grąžinimo negu grąžinant pinigus į savo santaupų maišelį.

Skolinkitės pirkiniams, o ne vartojimui

Paskutinis patarimas, norint, kad jūsų paskola jums pasitarnautų, būtų skolintis ne kažkokioms pramogos ar kasdieniam vartojimui, o pirkiniams. Taip, kad nupirktas daiktas ir toliau turėtų savo vertę.

One thought on “Kaip skolintis, kad paskola dirbtų jums, o ne prieš jus”

  1. Skolintis reikia atsakingai. Dažnai besiskolinantis žmogus prisiima per daug paskolų ir vėliau jam vis sunkiau jas atiduoti. Tokiam žmogui paskola tampa našta, kurį pradeda jį temti žemyn. Skolinantis atsakingai: http://kku.lt/paskolos/busto-paskolos/ paskola gali teikti naudą ir besiskolinančiam žmogui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *