Apie skirtingus baterijų įkroviklius

Ten, kur yra elektronika ir komunikacijos, ten svarbi ir ryšių įranga. Ten, kur veikia elektronikos prietaisai su baterijomis, ten būtini ir bateriju ikrovikliai. Pasirodo, pastarųjų gali būti ir labai skirtingų. Šį kartą pasakojame plačiau apie keletą skirtingų baterijų įkroviklių.

TYSTOR SOFT

VaricomJeigu ieškotumėte pačios populiariausios ir ilgiausiai gyvuojančios akumuliatorių baterijų serijos, tai reikėtų rinktis būtent šiuos įkrovėjus. Jų išskirtinumas – itin paprastas jų naudojimas bei sandara. Kam juos naudoti? Geriausia juos naudoti vidutiniams ir mažesniems akumuliatoriams įkrauti. Ar jums reikės pakrauti automobilių akumuliatorius, ar vandens transporto priemones, o gal motociklus. Vidutinio stiprumo įkrovikliai yra optimalūs tokioms baterijoms įkrauti. Kartu jie išlaiko ir prestižo bei profesionalaus įkrovimo vardą. Tinka tiek transportui, tiek statyboms ir kitiems vidutiniam įrenginiams bei jų baterijoms įkrauti. Taip pat praverčia ir ten, kur dirbama su ryšio įranga, kur vystomos telekomunikacijos bei reikalingas baterijų įkrovimas.

TYSTOR IPC

Tos pačios firmos, tačiau jau kitos linijos baterijų įkrovikliai laikomi vienu naujesnių įkroviklių šioje srityje. Jų išskirtinumas – valdymas net ir nuotoliniu būdu. Dėl to tokie įkrovikliai gali nepaprastai pasitarnauti įvairiose moderniose pramonės srityse. Jie turi keletą indikatorių, kurie šviečia atskleisdami, kokioje stadijoje dabar yra kraunama baterija – ar pakrauta, ar tik kraunama ir pan. Jie tinka norint įkrauti smulkesnių ir vidutinių elektros priemonių baterijas, dažnai tiesiog naudojamas mūsų kasdienėje buityje. Šie pakrovikliai naudojami tikrai ilgai, pasižymi savo ilgaamžiškumo garantija.

TYSTOR WP

Tam tikromis sąlygomis, gali būti reikalingi baterijų įkrovikliai, kurie būtų atsparūs tiek drėgmei, tiek pavojingoms rūgštinėms terpėms. Būtent toks yra ir šis įkroviklis. Jis skirta pramonei, kur dirbama specialiomis sąlygomis, kur galbūt tas pakrovimas gali vykti skystoje terpėje arba tiesiog drėgnose patalpose. Jeigu gamybos sąlygos yra būtent tokios, šis neperšlampamas „waterproof“ įkroviklis padės pakrauti baterijas. Jis taip pat gali būti skirtingų galingumų – tai leidžia naudoti jį įvairiems tikslams. Tiek kraunant smulkesnes baterijas, tiek stambesnes.

Prieš pristatant šį įkroviklį, jis buvo daug kartų testuojamas ir bandomas, siekiant įsitikinti, kad tikrai yra visiškai saugus norint naudoti tokiomis sąlygomis. Taip pat, kad jis tikrai yra ir veiksmingas. Svarbu paminėti, jog šis baterijų įkroviklis gali būti ir daugiafunkcinis, kadangi mes lengvai galime jį naudoti ir tiesiog kaip elektros šaltinį. Tai pravartu pramonėje, kai neveikia ar nėra paruoštas tinkamas elektros generatorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *