Kaip barška gendančios autodalys

DalysKokia yra pati liūdniausia mušamųjų muzika? Ta, kurią girdi iš savo automobilio važiuoklės tada, kai genda kažkurios autodalys. Jeigu girdite keistus garsus mašinoje – dar nebūtinai tai reiškia, kad sugedo kažkurios autodalys. Gal tiesiog obuoliai, kuriuos su kibiru pastatėte bagažinėje, šiam apvirtus iškrito ir dabar raičiojasi. O gal tai skardinės seniai išgertų gėrimų voliojasi ant salono grindų. Tačiau kartais garsai praneša labai daug. Todėl, jeigu girdite keistus garsus mašinoje, metas atkreipti dėmesį.

Ritmingas daužymasis po kapotu

Tai labai nedėkinga sir daugiausiai nerimo keliantis garsas. Jeigu jis pasigirsta, metas kuo skubiau važiuoti į servisą. Ir dar džiaugtis, kad jums galbūt pavyko iki to serviso nuvažiuoti. Garsas, trankymasis, ūžimas, baubimas važiuoklėje niekada nieko gero nežada. Kaip ir cypimas ar bet koks kitas garsas, kurio neturėtų būti. Gali būti, kad kokia nors dalis nebeatlieka savo funkcijos, dėl to aišku genda visas likęs aparatas. Taigi, reikia kuo skubiau išsiaiškinti, kas sugedo, kiek sugadino aplink viską, ir ką dabar toliau daryti.

Garsas rate

Jeigu staiga atsirado kažkoks garsas rate, reikia sustoti ir apsižiūrėti, ar viskas gerai su ratais, su ratlankiais, su padangomis. Kartais sugesti gali ne pačios autodalys, o jų įstatymas. Gal metas atlikti ratų suvedimą ar padaryti kitokią apžiūrą, gal ratus paveržti. Tačiau garsai iš po ratų tikrai turėtų būti kaip pavojaus signalas. Jeigu staiga pamesite ratą arba sprogs padanga – ne tik būsite sustabdytas viduryje kelionės, bet ir galbūt pateksite į avarinę situaciją. Netikėtai nušovęs ratas gali nuriedėti tiesiai į žmones. O tas riedėjimas būtų, tiesą sakant, panašesnis į šūvį. Taigi, tikėkitės, kad taip nenutiks, ir kad jums nereikės vėliau stovėti susiėmus už galvos bei gailėtis, jog laiku nepasižiūrėjote į ratą.

Švilpimas

Jeigu važiuojant jaučiate, kad visą laiką girdisi švilpimas ir tarsi ūžia vėjas, gali būti, kad taip ir yra. Kad ūžia vėjas. Tiesiog mes kartais net nepastebime, kad uždarinėjant langus kažkur liko mikro tarpeliai, ir važiuojame toliau lyg niekur nieko. O tie tarpeliai iš tiesų būna, ir dėl to jaučiame, kaip atsiranda šioks toks oro virpėjimas, švilpimas. Taigi, jeigu norite, kad tas garsas dingtų, pridėkite ranką prie kiekvieno lango paeiliui, kol surasite, pro kurį iš tiesų švilpia. Kai tai išsiaiškinsite, uždarykite tą langą iki pat galo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *