Kiek kainavo jūsų virtuvė

Ar etiška klausti, kiek kainavo jūsų virtuvė? Jeigu klausiate nepažįstamo žmogaus, tai, jokiu būdu, nėra ir nebus etiška. Tačiau jeigu domitės dėl to, kad ir jums jau metas atsinaujinti ir domina virtuvės baldų gamyba Kaune, gal ir normalu paklausti, kiek visa tai kainavo. Bet ar žmonės sako tiesą?

Ką skelbia statybininkai

Jeigu pasidomėtume, kokie yra statybos tinklapiai Lietuvoje, kur žmonės nuolat reklamuotų savo paslaugas, pamatytume, kad ne taip čia viskas ir perspektyvu. Kadangi iš tiesų statybininkai nemėgsta paskelbti savo įkainių. Jeigu jus domina informacija, kas pigiau, kas brangiau suremontuos virtuvę – niekur atsakymo ir tokio kainų palyginimo nerasite. Ir visgi tie, kurie nurodytų bent apytikres kainas savo tinklapiuose, galėtų išlošti daugiau. Žmonės paskaičiuotų, įsivertintų ir tokiems darbininkams duotų kur kas daugiau užsakymų.

Ką sako baldų gamintojai

Baldai KauneDidžioji bėda, kad ir su virtuvės baldų gamyba dažnai tokia pati. Jeigu ypač kažkas verčiasi nelegaliai, tai niekada neskelbs tikrųjų kainų. Juk galbūt daug labiau apsimoka deklaruoti ne tikrąsias pajamas, o tokias, kokias nori, mažesnes gal. Tačiau normalūs profesionalūs baldų gamintojai, dirbantys legaliai ir to neslepiantys, visada nurodo, kokios gali būti kainos ir bent jau pagal ką jos yra nustatomos. Tokių yra daugiau negu statybų sektoriuje, taigi, kažkokią informaciją gal ir gali gauti. Kita vertus, jeigu negali, tada verta rinktis pagal pavyzdžius, pagal žmonių rekomendacijas, ir tikrąją kainą sužinoti tada, kai į namus apsižiūrėti atvyksta meistras.

Ką sako žmonės, remontavę virtuvę

Taigi, taip pat dar turime reikalų ir su tais, kurie remontuoja virtuves. Tiksliau – su tais, kurie jau ir virtuvės baldus pasigamino, nusipirko, ir pas kuriuos buvo atliktas remontas. Žmonės juk nieko labiau nemėgsta negu klausinėti, kas kiek kainavo, kas kiek uždirba. Kitaip jie negalės įvertinti, ar jiems patinka tai, ką mato. Tik žinodami kainą jie galės pasakyti „kaip už tokią kainą tai blogai / visai nieko“. Taigi, dėl to ir žmonės, kurie jau gavo visas paslaugas, paprastai stengiasi nuslėpti tikrąsias kainas arba netgi siekia jas sumažinti ir nesako, kokios jos didelės buvo iš tikro. Prie žmonių akių galbūt nesinori pasirodyti, jog esi tas, kuris išleidžia tūkstančius remontui, kai žmogus prie tavęs neturi pinigų net šeimai išmaitinti ar nuvežti atostogauti vaikus prie jūros. Taigi, kainos vis dar išlieka labai delikatus dalykas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *