Įkvėpimo idėjos interjerui – baldų salone

BaldaiNors daug žmonių galvoja, kad baldus geriausia pirkti internetu, iš tiesų geras baldų salonas Vilniuje gali suteikti pačias geriausias ir labiausiai įkvepiančias idėjas. Šios puikiausiai matosi būtent atvykus ir gyvai viską pamačius. Tiek virtuvės baldai, tiek kitų kambarių idėjos geriausiai matosi gyvai paliečiant.

Kodėl verta atvykti į baldų saloną

Klausiate, kodėl verta atvykti į baldų saloną? Atsakome. O kodėl verta filmą žiūrėti kino teatre, o ne kur nors per telefoną? Kodėl verta eiti į koncertą, o ne klausyti muziką per prasčiausias ausines? Kodėl verta valgyti prabangiame restorane, o ne tas pačias kalorijas gaunat geriant aliejaus butelį? Kodėl verta skaityti popierinę ir gražaus dizaino knygą užuot skaičius PDF skaityklėje? Atsakymas paprastas. Todėl, kad tik natūroje mes kai kuriuos dalykus galime patirti. Jeigu baldų gamintojai sukūrė kažkokius baldus ar interjero detales, turinčius savo tekstūrą, dydį, spalvą, šviesą, tai reikia pamatyti, paliesti, pauostyti, pačiupinėti, apžiūrėti iš visų pusių. Juk jūs renkatės baldus, kuriuos turėsite galbūt daugiau nei 10 metų. Jūs norite, kad jie jums reikštų kažką gero, kad jie jums patiktų. Čia tikrai ta sritis, kur verta pasiduoti intuicijai. Jeigu jums pažvelgus į vieną minkštą kampą norisi ant jo prisėsti ir ten jaučiatės patogiai, ta jo jums ir reikia. Jeigu prie kito net nesinori eiti, jis kažkodėl atrodo ne taip, kad trauktų, o atsisėdus jaučiatės kaip ant adatų – akivaizdu, kad jo jums nereikia. Baldus mes turime tarsi pasimatuoti, kaip kokius drabužius. Štai kodėl juos reikia aplankyti gyvai, juos reikia paglostyti, pauostyti ir išbandyti, ir tik tada pirkti.

Idėjos virtuvei

Baldai virtuvei gali būti ne tik praktiški, bet ir labai gražūs, malonūs, skatinantys įkvėpimą. Šį sezoną idėjos virtuvei yra labai marginalios. Turbūt dėl to, kad virtuvėje staiga ima derėti daug stilių ir tokių tekstūrų, kurios anksčiau net po vienu stogu nebūdavo įsivaizduojamos, o ką jau kalbėti apie jų patalpinimą vienoje patalpoje, vienoje virtuvėje. Taigi, jeigu norite tikrai gražios virtuvės ir atitinkančios visas mados tendencijas, nedvejodami aplankykite baldų saloną ir jame padarykite tai, kas leis jums sakyti, kad buvote kaip reikiant įkvėptas, buvote tiesiog pakylėtas. Tik tai leis sakyti, kad nuo šiol baldai, kuriuos perkate, kuria geriausią aurą. Internete rasite visų dominančių baldų salonų adresus.

One thought on “Įkvėpimo idėjos interjerui – baldų salone”

  1. Pritariu, nes šviestuvai priduoda labai daug jaukumo namams, pats tuo įsitikinau kai įsirenginėjau būstą. Tinkami lubiniai šviestuvai pasikeitė namų interjero vaizdą, tapo daug jaukiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *