Žiemiškai aprengti vaikai: kaip atvirukuose

Šilti batai žiemaiNeretai žieminiai batai vaikams atrodo senoviškai lyg iš jaukių žieminių atvirukų, rastų kažkur palėpėje. Ir tai tikrai yra žiemos šėlsmo, jaukumo ir grožio įrodymas. Tačiau pažvelgus į mažylių aprangą bei avalynę, pastebėsime, kad yra ir daug daugiau tokių drabužių, garderobo detalių, kurie leistų apibūdinti vaikus tarsi iš atviruko.

Vaikiškos striukės ir kombinezono – nepaprastas jaukumas

Turbūt mieliausias žiemos drabužis yra vaikiški kombinezonai ir striukės internetu. Kartais net sunku pasakyti, kas yra mieliau – pats mažasis vaikas, ar ant durų rankenos pakabintas jo žieminis kombinezonas arba nuostabi žieminė vaikiška striukė. Turbūt mieliausiai atrodo patys mažiausi vaikučiai, kurie, aprengti vientisu kombinezonu, atrodo tarsi žvaigždės, išskėtusios rankas. Aišku, svarbu ir kokios dekoracijos, kokie raštai bus ant tos žieminės striukės. Vienais atvejais, tai gali būti ryškiaspalvė, blizganti, daug detalių turinti apranga. Tuomet vaikai galbūt ir neprimins tų senųjų laikų. Tačiau kada spalvos bus gamtinės, mažiau margumynų arba atitaikyti vintažiniai raštai – turėsime nostalgišką vaikų paveikslą.

Senoviškos žieminės kepurės – kaip iš jūsų vaikystės

Taip pat ir žieminiai batai vaikams yra kažkas tokio, kas gali nukeldinti mus laiku, jeigu tik jie parinkti atitinkamai taip, kaip ir turi būti parinkti. Ypač, jeigu jie yra verstos odos, natūralios spalvos, dar turi gal ir kažkokį ant galo užkabintą minkštą bumbulą. Dar labiau atviruko įvaizdį formuoja kepurės. Senoviškos vaikų kepurės žiemai, kurios populiarios ir dabar: tai kepurė "šalmas". Keistos formos kepurė, turinti dvi angas veidui ir kaklui. Gale gali būti kutas arba kokia nors keista kasytė, bumbulas. Nemažai mūsų vaikystėje patys turėjome tokius šalmus. Labai patogu, kadangi tada neprikrenta sniego ir neprieina šalčio į kaklą, galima gyventi tikrai patogiai ir šiltai. Tokias kepures ir dabar maži vaikai nešioja. Dar senesnis kepurių variantas – kailinė beausio kepurė, kuri būtų tarsi jūsų senelio. Nežinia, kodėl ji vadinama beausio kepure, jeigu visgi būtent ji gali taip kokybiškai uždengti ausis ne bet kokiu audiniu, o būtent kailiu.

Vintažiniai vaikiški kailinukai

Kitas toks pats senoviškas dalykas – tai vintažiniai senovini kailinukai. Dėl humaniškumo ir ekologijos sumetimų šiais laikais jie jau nėra tokie kaip anksčiau ir dažnai yra sintetiniai. Tačiau tokie pat šilti ir patogūs. Taigi, juos galima įsigyti šiek tiek pigiau ir nereikia nerimauti, kad vėliau juos kažkur sugrauš kandys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *