Svorio atsikratė pamažu

SvarstyklėsMilda džiaugiasi, kad dabar elektroninės svarstyklės jau nėra jos didžiausias priešas, kaip kad buvo ne vienerius metus, kai moteris pergyveno dėl per didelio svorio. „Manęs ir surišto ten niekas nebūtų užkėlęs. Aš nesidaviau pasveriama, ir neleidau sau žinoti tiesos apie tikrąjį svorį. Todėl dabar jau kartais būna gaila tokių merginų ir moterų, kurias matau irgi kaip tokias, kurios niekada nesisveria. Iš tiesų, svarstyklės nėra priešas. Jos yra draugas, kai pati save imi mylėti ir būti pati savo drauge, bei pradedi rūpintis savo kūnu“, – teigia Milda, atsikračiusi daugiau kaip 20 kilogramų.

Negeras gyvenimo būdas

Milda sako, kad visą laiką būdavo tarsi priklausoma nuo maisto. „Jeigu kur keliaudavome su draugais, tai aš būdavau tas stabdis, dėl kurio nuolat visi negalėdavo gauti kažkokių gerų įspūdžių. Nes aš visą laiką sakydavau, kad noriu valgyti, kad nebegaliu eiti, kad noriu pavalgyti. Taigi, kas valandą stodavome picerijose ir užkandinėse, taip pat aš, žinoma, su savimi nešdavausi dar papildomo maisto, kurį visą laiką ryte rydavau. Visi ant manęs pykdavo, bet man buvo nė motais – svarbiausia būdavo prisikimšti pilną pilvą. Taip svoris ir augo. Galite įsivaizduoti, jeigu aš net kelionėse su draugais dėl to stabdydavau karavaną, tai kaip viskas būdavo tada, kai ne keliaudavau, o šiaip namie būdavau. Rydavau ir valgydavau kiekvieną dieną kuo daugiau“, – prisimena Milda.

Privertė susimąstyti draugės vestuvės

Paklausta, ar prisimena tą lūžio tašką, kada ji nusprendė numesti svorio, Milda sako atsimenanti: „Aš aišku dažnai bandydavau pasilaikyti kokių nors griežtų dietų, bet po kelių dienų tik dar labiau atkrisdavau. O praėjusią vasarą per draugės vestuves aš jaučiausi tokia apkūni… Tada buvo kažkoks žaidimas, kai vyra turėjo nešti moteris, ir vyras vienas mane nešė, pargriuvo, ir jam atsirado nugaros išvarža. Visa tai dėl mano svorio. Tada manęs paklausė, kiek aš sveriu, aš atsakiau, kad elektroninės svarstyklės man nepažįstamos, ir kad galiu tik apytiksliai pasakyti. Grįžusi nusipirkausvarstykles ir sužinojau, kad sveriu 20 kilogramų daugiau nei tikėjausi. Tą pačią dieną pakeičiau savo gyvenimą“.

Svorį numetė pamažu, bet visam laikui

Ji sako, kad pradėjo kasdien daugiau vaikščioti, gerti daug vandens. Valgyti tris kartus per dieną sveiką maistą, tarp valgymų sveikų užkandžių, dažniausiai vaisių. Iš pradžių buvo neįprasta, o paskui priprato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *