Svarbiausi kūdikių produktai: Kuo iš tikrųjų reikia naujagimiui

CuculisPirmosiomis savaitėmis ir mėnesiais naujagimiams reikia daug įrangos, kad jie jaustųsi patogiai, būtų laimingi ir sveiki. Nuo drabužėlių iki lovyčių, nuo antklodžių iki apsiaustų – yra daugybė kūdikių reikmenų, kurie tiesiog nėra būtini. Taigi, ką turėtumėte pasilikti, o be ko galite gyventi? Apžvelgę, ko jums reikia, vos tik gimus mažyliui, galėsite atsikratyti netvarkos ir sutelkti dėmesį į tai, kas iš tiesų svarbu.

Ko iš tikrųjų reikia jūsų naujagimiui?

Rinkoje yra daugybė kūdikių prekių, kurias galite jaustis spaudžiami pirkti. Iš tikrųjų jūsų naujagimiui daug ko nereikia. Turite pirkti tik tai, ko, jūsų manymu, reikia jūsų kūdikiui, o ne tai, ką, jūsų manymu, jis turėtų turėti. Gali būti, kad jums apskritai nieko nereikės pirkti. Pirmosiomis savaitėmis kūdikiu rūpinsitės savo namuose. Plačiau: https://cuculis.lt rasite didelį prekių asortimentą.

Čiužinys

Jei turite vaikišką lovelę su čiužiniu, jums nereikia pirkti atskiro čiužinio lovelei. Jei turite lovytę be čiužinio, turėtumėte nusipirkti čiužinį, tinkantį lovytei. Galite įsigyti čiužinį su nuimamu užvalkalu. Taip užvalkalą galėsite skalbti kiekvieną dieną. Taip pat patartina po čiužiniu pakišti vandeniui atsparų užvalkalą. Tai apsaugos čiužinį nuo bet kokių nelaimingų atsitikimų. Daugelis tėvų čiužinį deda ant lovelės viršaus. Taip jūsų kūdikis negalės iškristi iš lovytės. Dauguma lovyčių neturi čiužinio, todėl turėsite jį įsigyti. Jei jūsų kūdikis gali sėdėti arba ropoja, galite išsiversti su minkštu čiužiniu ar net storu audinio gabalu. Jei jūsų kūdikis mažesnis ir dar nesėdi, po minkštu čiužiniu ar audiniu verta pakloti kietą čiužinį. Tai padės kūdikiui neiškristi iš lovytės.

Perkeliamasis stalas arba suoliukas

Kai kurie tėvai, norėdami išlaikyti kūdikį vienoje vietoje, naudoja padėties keitimo stalą arba suoliuką. Taip galėsite valyti kūdikio užpakaliuką nesijaudindami, kad kūdikis per daug judės. Stalas ar suoliukas taip pat naudingas, jei jūsų kūdikis serga refliuksu. Tai padeda jam gulėti vertikalesnėje padėtyje, kad išvengtų spjaudymosi. Jei naudojate padėties keitimo stalą ar suoliuką, po kūdikiu reikia pakloti neperšlampamą užvalkalą arba paklodę. Tai apsaugos kūdikį nuo medinio ar plastikinio paviršiaus. Jei kūdikį dedate ant stalo ar suolo, įsitikinkite, kad jis negali nukristi. Ant stalo ar suolo galite uždėti saugos diržą arba apsauginį strypą.

Kūdikių monitorius arba garso monitorius

Galite pasirinkti naudoti kūdikio monitorių arba garso monitorių. Jei gyvenate dideliuose namuose, gali pakakti garso monitoriaus. Kiekviename kambaryje galite pastatyti po garsiakalbį. Taip galėsite girdėti savo kūdikio garsus. Jums gali nereikėti matyti, kas vyksta kiekviename kambaryje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *