Geriausi produktai jūsų odos tipui

Sužinokite savo odos tipą ir raskite mėgstamiausius produktus

Kokius produktus šiuo metu naudojate? Tai pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atsižvelgti ieškodami greitos rutinos. Gali būti, kad naudojate visus tinkamus produktus, bet jei juos naudojate visus iš karto ir netinkama tvarka, švaistote laiką ir pinigus. Jei nesate tikri, apsilankykite pas dermatologą ir paprašykite, kad jis įvertintų jūsų odos tipą. Tai padės jam rekomenduoti geriausius jūsų odai tinkamus produktus. Yra daug skirtingų odos tipų, pavyzdžiui, sausa, riebi, mišri, jautri ir normali. O kiekviename tipe yra daugybė potipių. Taigi, kuo konkrečiau apibūdinsite, tuo geresnė gali būti jūsų odos priežiūros rutina. Nepamirškite, kad, keičiantis odai, galite keisti ir įprastinę jos priežiūrą. Kosmetika internetu ir rinkos naujovės.

Kosmetika internetuNepagailėkite svarbiausio žingsnio: valymo

Daugelis žmonių skuba atlikti valymo procedūrą, tačiau visada turėtumėte įsitikinti, kad veidą valote kruopščiai. Šis žingsnis paruošia jūsų odą likusiai rutinos procedūrai, nes pašalina riebalų perteklių, purvą ir nešvarumus. Yra daugybė skirtingų tipų valiklių, todėl raskite tokį, kuris jums tinka. Taip pat yra daugybė skirtingų valymo būdų – nuo prausimosi šluoste iki valymo rankomis. Tik įsitikinkite, kad pašalinate visus nešvarumus, nešvarumus ir riebalų perteklių nuo odos.

Naudokite toniką ir serumą, kurių sudedamąsias dalis žinote

Tonikai yra tam tikros rūšies skystis, kurį kai kurie žmonės naudoja po valymo. Jie pašalina visus likusius nešvarumus ir padeda padidinti odos pH po valymo produktu, skirtu mažinti pH. Kai kurie žmonės juos taip pat naudoja odai drėkinti. Serumai yra labiau koncentruota odos priežiūros priemonė. Juose yra daug veikliųjų medžiagų, pavyzdžiui, vitamino C, retinolio ir hialurono rūgšties. Juos tepkite po tonizavimo, kad suteiktumėte odai jėgų. Jei naudojate kokius nors produktus, kurie dilgčioja, degina ar turi labai stiprų kvapą, gali būti, kad naudojate per daug koncentruotą produktą savo odai.

Drėkinimo svarba

Šį veiksmą lengva pamiršti, nes daugelis žmonių jo neįtraukia, tačiau tai labai svarbi jūsų rutinos dalis. Tai paskutinis jūsų odos priežiūros rutinos etapas, tačiau tai taip pat pirmas dalykas, kurį atliekate prieš naudodami bet kokius produktus. Kai drėkinate, pašalinate visus nešvarumus, purvą ir negyvas odos ląsteles, kurių galėjo nepastebėti jūsų valiklis. Tai padeda sukurti kuo švaresnį pagrindą odos priežiūros priemonėms, todėl jos geriau įsigeria ir yra veiksmingesnės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *