Pirmieji pirkiniai naujam butui

Tokios statybų kompanijos kaip AmberCity, dažnai žmonėms leidžia pajusti tą džiaugsmą, kuomet į butą atsikrausto visiški naujakuriai. Taigi, ir jūs galbūt kada pajusite tą malonumą? Naujos statybos butas Vilniuje – tai svajonė kiekvienam vilniečiui, kurią kai kas ilgai planavęs pagaliau ir įgyvendina.

Naujas butas – ne iš karto

Aišku, tam, kad AmberCity projektas taptų kažkieno namais, turi praeiti nemažai laiko. Tą paliudytų kiekvienas, kam tekę pirkti naują būstą. Pirmiausia žmonės mato, kur yra kas statoma. Tuomet iš anksto kreipiasi į projekto vystytoją, pvz., AmberCity. Rezervuoja arba iškart perka tam tikrus būstus. Vėliau laukiama statybų pabaigos. Taigi, tai dažniausiai nebūna spontaniškas sprendimas – yra iš anksto planuojama ir laukiama to naujo buto gavimo.

Apdailos pagal pageidavimą

AmberCityVienu pirmųjų pirkinių naujam būstui būtų galima įvardinti apdailas pagal pageidavimą. Kadangi iš tikrųjų didelė dalis žmonių su NT vystytojais iš anksto tariasi, kad tuo pačiu jiems butas būtų ir įrengiamas pagal pageidavimą. Tam tikru būdu nudažomos, apdirbamos sienos. Taip pat sudedamos grindys, klijuojamos plytelės, dedamos ir formuojamos lubos ir kt. Tad pirmasis pirkinys naujam butui galbūt bus statybinės medžiagos, kurias daug kas, bandydamas gauti pigiau, vešis iš Lenkijos.

Elektros ir šviesų instaliacijos

Tolimesnis pirkinys, jeigu ir toliau įsirenginėsite butą – bus elektros ir šviesų instaliacijos. Kiekvienas pasirinks, kaip norės. Ar kuo paprastesnį variantą, ar prabangų, patogų, modernų. Reikės ir jungiklių, ir kabelių, laidų, skydinių, taip pat liustrų, šviestuvų, įvairių laikiklių ir pan. Visa tai – svarbi namų dalis kiekvienam.

Virtuvės ir vonios apstatymas

Toliau prasidės didieji pirkiniai. Pradėsite nuo surenkamų, indukcinių, sumontuojamų didžiųjų gaminių. Reikės pirkti virtuvei šaldytuvą, viryklę, kitus panašius didesnius baldus ir įrangą. Iš viso to ir susidės jūsų namai.

Didieji baldai kambariams

Vėliau bus perkami kiti didieji baldai. Dvigulė lova, spintos, lentynos, minkštas kampas, sofa. Laukia nemažai kelionių į Lenkiją arba į IKEA, priklausys nuo kišenės ir turimo laiko. Pirmiausia perkami reikalingiausi baldai, paskui pamažu įsikuriama ir įsigyjama viskas, ko reikia.

Mažieji baldai ir jaukumo kūrimas

Galiausiai prasidės visų smulkmenų pirkimas ir kūrimas. Ant sienų pamažu atsiras paveikslai, kažkur kampe išaugs fikusas, ant grindinio nusiridens pūkuotas jaukus kilimas. Taip pamažu naujas butas bus užpildytas gyvybės ir to džiaugsmo, kurį patiria jauna šeima, gyvendama naujuose ir gražiuose namuose.

2 thoughts on “Pirmieji pirkiniai naujam butui”

  1. Esu elektrikas ir iš patirties galiu pasakyti, kad būtent šie kabeliai man yra geriausi, o ir jų panaudojimo sritys iš ties įvairios. Būtent dėl šių priežasčių visada renkuosi šiuos kabelius nes žinau, kad jie manęs nenuvils. Tai yra pirmasis pirkinys, kurį reikia įsigyti statantis namą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *