Kuo skiriasi proginės puokštės

Pažvelgę, kokias dabar galima rasti gėles jų parduotuvėse, pamatysime, kad pasirinkimas yra tikrai labai platus. Ir čia bus ir geles dezuteje, ir vazonuose, ir po vieną, ir spalvotos, ir baltos, ir kitokios. Pakalbėkime apie puokštes, kuo jos skiriasi?

Vestuvinė puokštė

Skinamos gėlėsJeigu per vestuves pamatysite, kaip atrodo geles Klaipedoje, pastebėsite, kad vestuvinė tendencija turi savo kryptį. Per vestuves nėra dovanojama visiškai bet kokios, atsitiktinės gėlės. Tai visada yra nuolatinis procesas ir gėlės turi savo kryptį, kokios jos turi būti parinktos, kaip paruoštos. Dabar per vestuves madinga turėti mažas minimalistines puokštes, kurios savo spalvomis ir grožiu neužgožtų daugybės pastangų nuotakai pačiai atrodyti gražiai. Kadaise, manoma, per vestuves nuotaka būdavo gausiai puošiama gėlėmis, kad kvepėtų. Dabar mes turime visiškai kitokias vestuvines tradicijas, todėl ir norime, kad per vestuves būtų galima tiesiog simboliškai turėti gėles, joms tarsi simbolizuojant būtent vaisingumą.

Kalėdinė puokštė

Kaip atrodo kalėdinės puokštės? Kitaip. Nors dabartinės ūkininkavimo tendencijos ir šiuolaikinės technologijos, industrija leidžia bet kuriuo metų laiku visose šalyse turėti įvairiausių augalų ir gėlių, visgi kalėdinės puokštės komponuojamos taip, kad būtų atskleidžiama metų laikų kaita. Dėl to į kalėdines puokštes normalu dėti kankorėžius, putinų sušalusių uogų šakas, taip pat kadugius, pušų ar eglučių šakas. Tai augalai, kurų natūraliai galite rasti žiemos metu ar šiek tiek anksčiau rudenį. Dėl to kalėdinė puokštė ir suteikia tiek daug išskirtinumo, kad tai ne bet kokios astros ar ramunės, o žiemos gėlės, žiemos šventei. Žinoma, tokioms masyvesnėms puokštėms su šakomis labai tinka geles dezuteje, nes šis formatas leidžia patogiai sukomponuoti ir išlaikyti visą svorį.

Velykinė puokštė

Galima užsisakyti geles Klaipedoje ar bet kur kitur, bet Velykinė puokštė jau bus kitokia, taip pat atspindinti sezoniškumą. Čia bus ryškiai salotinių lapų, šakų, čia bus ir pakabintas ar padėtas ant pagrindo vienas kitas margutis. Ir tikriausiai bus kelios ankstyvosios tulpės bei narcizai – pirmosios stambesnės pavasario gėlės.

Rugsėjo 1 – osios puokštė

Ruduo kelia daug kam liūdnas asociacijas, nes prasideda tamsusi laikas. Ir visgi net rudenį galima sukurti akį džiuginančias puokštes. Tuo laiku dar žydi kai kurios gėlės, tačiau svarbiausia į rudens puokštę įkomponuoti šiek tiek tam tikrų nuostabių geltonų lapų, kaštonų, gilių, ir kitų rudens derliaus vaisių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *