Jūsų mėgstamiausias puodelis

Kasdien prie lūpų pridedami arbatos arba kavos sklidini puodeliai yra ne tik bevardis indas, bet kartu labai asmenišku tampantis daiktas. Tai, iš ko geriame, yra mums svarbu. Turbūt pažįstamas jausmas, kai į svečius kažkas artimo užsuka, jūs sakote „jauskitės kaip namie“ ir pasiūlote pasidaryti arbatos, kavos, o tas žmogus pasiima jūsų mėgstamiausią puodelį ir nieko blogo neįtardamas ateina pas jus. Jūs tada jaučiatės baisiai. Tarsi išduotas, nelaimingas. Kas čia atsitiko? Kodėl tas siaubingas žmogus paėmė jūsų mėgstamiausią pudelį ir iš jo geria? Gal dėl to, kad tai tikrai puikus puodelis, ir jam irgi, kaip ir jums natūraliai kilo noras gerti būtent iš jo. Tad kokie gi būna tie mūsų mėgstamiausi puodeliai?

Talpus

Du puodeliaiNaminiai puodeliai visada turi būti talpūs. Neapsimeskime, kad namuose geriame ekspreso kavą iš stikliukų ar kad pilamės kavos tik tris šaukštus į miniatiūrinius puodelius iš serviso. Mes visada ieškome to, kas mums patiems būtų maloniau. Kavinėse mums kartais būna liūdna, kad ten gali gauti tik tokį mažą puodelį, jog kyla abejonių, ar jame yra bent 100 mililitrų skysčio. Užtai degalinėse mielai priglaudžiame XXL dydžio puodelius su garuojančia kava. Namie mes ieškome tos pačios palaimos ir dėl to labai dažnai mėgstamiausias puodelis yra vienas didžiausių puodelių iš visų turimų.

Patogi rankena

Nesinori puodelio laikyti kaip kokios geldelės – jūros gėrybės. Turi būti labai patogu paimti, kad tai būtų galima atlikti kone automatiškai, o tai padarius – galėtumėte lengvai prie lūpų pakelti, gurkštelėti. Taigi, rankena būtinai turi būti kuo patogesnė. Ypač dabar, kai šiais laikais mes taip mėgstame kavą gurkšnoti tiesiog kažką kita veikdami. Dažniausiai, besinaudojant kompiuteriu, kartais skaitant knygą, laikraštį. Apliejus kava laikraštį ar knygą patirsite mažesnį finansinį nuostolį, negu apliejus kava kompiuterį.

Gražus

Žinoma, grožis irgi labai svarbu. Mieliau imsite gražiais ornamentais, subtiliai papuoštą puodelį nei tą, ant kurio gremėzdiškai puikuojasi kokios nors partijos logotipas. Taigi, grožis jums yra tikrai svarbus. Kartu reikia ir kad puodelis vis dar būtų nenudėvėtas, išlaikantis savo formą. Jeigu jis kažkur yra atskilęs, sutrūkinėjęs – jis jau nebe atrodys jums labai gražus ir tai nebus taip jau gerai. Galų gale, jeigu puodelis yra ir kažkoks nelabai tvarkingai atrodantis, jeigu viduje likę rudi žiedai nuo arbatos, tada jums irgi galimai nepatiks. Toliau ieškosite tokio, kuris tikrai būtų pats gražiausias.

One thought on “Jūsų mėgstamiausias puodelis”

  1. Mano mėgstamiausias puodelis derinasi prie mano vestuvinio žiedo – ant ąselės yra deimančiukas :) o šiaip kiekvienam skirtingai, man patinka aukštesni ir siauresni puodeliai, mano mama mėgsta žemus ir labai plačius, nėra vienos formulės puodelio, kuri tiktų visiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *