Tvirtos ir kokybiškos lauko durys – kaip išsirinkti?

DurysLauko durys yra ta namų dalis, be kurios neišsiverstų nei vienas daugiabučio ar nuosavo namo gyventojas. Jų išvaizda byloja apie savininko skonį ir estetikos suvokimą, tuo tarpu patvarios ir kokybiškos medžiagos užtikrina ne tik saugumą, bet ir patogumą. Šių gaminių asortimentas itin platus, todėl norint surasti tinkamiausią variantą, rekomenduojama tinkamai susidėlioti prioritetus ir atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus.

Šilumos sulaikymas yra vienas svarbiausių aspektų renkantis lauko duris – tai ypač rūpi gyvenantiems nuosavuose namuose, kuomet durys turi tiesioginę sąsają su lauku. Tokiu atveju svarbu, jog durys būtų pagamintos iš patvarių medžiagų, kurios sulaikytų šilumą viduje ir tuo pačiu neleistų šalčiui patekti į namų vidų. Temperatūrų svyravimai dažnai turi įtakos įvairioms lauko durų išorinėms deformacijoms, todėl, siekiant to išvengti, vertėtų atkreipti dėmesį, ar pasirinktas variantas yra atsparus šiems dažnai pasitaikantiems pokyčiams.

Ne mažiau aktualus ir saugumo klausimas – nei vienas nenori sulaukti netikėtų svečių, o būtent storu medžiagos sluoksniu padengtos durys leidžia nuo jų apsisaugoti ir užkirsti kelią lengvam įsibrovimui. Daugeliui aktuali ir šių gaminių kaina, tačiau renkantis vertėtų nepamiršti, jog saugumas ir kokybė gali kainuoti šiek tiek daugiau, tačiau vis dėl to lauko durys – ilgalaikė investicija, todėl vieną kartą įsigijus patvarų gaminį, ilgus metus nereikės galvoti apie pokyčius.

Gausus lauko durų asortimentas – kiekvieno poreikiams

Skirtingas lauko durų pasirinkimas leidžia kiekvienam surasti labiausiai lūkesčius ir finansines galimybes atitinkantį variantą, kadangi priklausomai nuo gaminimui reikalingos produkcijos, skiriasi ir tam tikros durų savybės. Aliuminis, plastikas, plienas, mediena, stiklo pluoštas – tai pagrindinės medžiagos, kurios naudojamos durų gamyboje. Vienos populiariausių rinkoje šiuo metu yra šarvuotos iš plieno pagamintos durys, kurios pirkėjų mėgstamos dėl ypatingo tvirtumo, saugumo jausmo ir atsparumo įvairiems išoriniams veiksniams.

Nors prie šio tipo durų trūkumų dažniausiai priskiriamas prastesnis šilumos sulaikymas, išeitis šiuo atveju taip pat yra – tai šarvuotos lauko durys termo plius, kurių gaminimo technologija leidžia užtikrinti maksimalią šilumos izoliaciją Jūsų namuose. Durys šios savybės nepraranda net ir tuomet, kai temperatūrų svyravimai labai dažni ir dideli, todėl jas galima statyti įvairiose skirtingose patalpose. Gausus dizaino ir spalvų pasirinkimas suteikia galimybę priderinti lauko duris prie namo fasado ar kitų svarbių detalių, tokiu būdu išlaikant pageidaujamą namų stilių ir atmosferą. Storas medžiagos sluoksnis užtikrins ir maksimalų saugumą, todėl toks pasirinkimas – visapusiška nauda kalbant tiek apie gaminio išvaizdą, tiek ir apie techninius parametrus.

Nusprendus išsirinkti šias ar kito modelio lauko duris, nepamirškite iš anksto išsiaiškinti, kokie išmatavimai Jums bus reikalingi. Tik tiksliai žinant, kokio dydžio yra Jūsų namų durų anga, galėsite išsirinkti tinkamiausią variantą ir ilgus metus džiaugtis kokybiškomis ir patvariomis lauko durimis.

One thought on “Tvirtos ir kokybiškos lauko durys – kaip išsirinkti?”

  1. Asmeniškai aš ieškojau būtent patvarių, tvirtų ir lengvai atsidarinėjančių durų. Todėl plastikinės iškart atkrito, po to ir medinės, tad liko aliuminio durys, kurias ir pasirinkau. Nesigailiu savo sprendimo, nes darinėjasi tikrai lengvai, yra tvirtos, o ir ganėtinai išvaizdžios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *