Svarbiausi patarimai norintiems tinkami prižiūrėti automobilį

Norintys saugiai važiuoti keliu turi tinkamai pasirūpinti savo transporto priemonėmis. AutoSviesos.lt rekomenduoja nepamiršti tinkamo apšvietimo apie kurį daugiau sužinosite apsilankę interneto svetainėje. Taip pat svarbu pasirūpinti ir kitais svarbiais darbais, kuriuos būtina atlikti, norint saugiai važiuoti.

Profesionalūs žibintaiPirmas darbas, kurį turi atlikti kiekvienas vairuotojas – tikrinti tepalus. Tai daroma paprastu būdu. Tereikia ištraukti tepalo lygio matuoklį ir jį nuvalyti. Tuomet reikia įkišti matuoklį atgal ir ištraukus matysite, kiek yra tepalų. Ties viduriu esanti tepalų žyma yra labai gerai. Jei tepalų yra mažiau, tai metas papildyti tepalus. Tiesa, tepalų neturėtų būti daugiau, nei maksimali žymė. Tikrinant tepalus, reikia nepamiršti patikrinti ir aušinimo skystį. Jis yra plastikiniame baltame bakelyje, bent jau daugumos automobilių. Taigi, reikia tikrinti, kiek yra to skysčio. Jis gerai matomas, nes yra spalvotas, pavyzdžiui, rausvas ar žalias. Aušinimo skysčio bakelyje aušinimo skysčio turėtų būti apie puse.

Tinkamos padangos užtikrina ne tik komfortišką važiavimą, bet ir saugumą. Ypatingai svarbus gerų padangų pasirinkimas renkantis padangas žiemos metu. Jos parenkamos atitinkamai pagal metų laiką ir kelius, kuriais daugiausia važiuojama. Geriausia padangas rinktis pasitarus su specialistais. Pavyzdžiui, dygliuotos padangos tiks tiems, kurie važiuoja nevalytais kaimo keliais, kurie dažnai padengti ledo sluoksniu. Visai kitas pasirinkimas turėtų būti siūlomas tiems, kurie daugiausia važiuoja miesto keliais. Jiems tiktų kietesnio mišinio padangos. Kaip matome yra skirtingi pasirinkimai.

Saugumas kelyje užtikrinamas ir tinkamu stabdymu. Todėl būtina nuolat tikrinti stabdžius. Stabdžių skystis yra specialiame rezervuare, kurio atidarinėti nereikia, tačiau pakanka pajudinti, kad įsitikinti, kad jame yra pakankamai skysčio. Dar geriau būtų automobilio patikrinimą dėl stabdžių patikėti specialistams.

Vienas iš svarbiausių darbų, kuris turi būti reguliariai atliekamas – šviesų tikrinimas. AutoSviesos.lt galite įsigyti kokybiškas lemputes skirtas tranpsorto priemonėms. Labai svarbu, kad jos būtų kokybiškos. Tinkamai parinkus lemputes galima bus užtikrinti gerą apšvietimą, o daugiau sužinosite apie tai apsilankę interneto svetainėje. Lempučių yra daug ir įvairių. Jūsų užduotis pasirinkti tinkamas pagal paskirtį. Be to, reikia nepamiršti, kad jas reikia reguliariai t.y. bent 1 kartą per metus patikrinti. Ypatingai svarbus yra žibintų švietimas rudens ir žiemos sezonų metu. Jei nežinoma, kokias lemputes rinktis, tai galima pasitarti su pardavėjais, kurie prekiauja lemputėmis. Atminkite, kad visa tai dėl jūsų ir kitų saugumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *