Naujos statybos butų poreikis – auga ne tik Vilniuje

Šiais laikais žmonės dažniausiai perka naujos statybos butus. Kodėl? Kadangi ieško ilgalaikės investicijos, kuri jiems tikrai gali atsipirkti, juolab, sutinka, kad geriau kartą sumokėti kiek daugiau, kad tik būtų pasiekiama didesnė nauda.

Naujos statybos butai Vilniuje šiuo metu auga kaip ant mielių, tačiau poreikis juos įsigyti – vis dar yra didesnis. Tiesa, pastebima, kad kituose šalies miestuose taip pat aktyviai statomi ir tuo pačiu perkami naujos statybos butai, kurie dažniausiai patinka jaunoms šeimoms.

Žmones vilioja galimybė pirkti išsimokėtinai

Naujos statybos butaiŠiuo metu rangovai vis dažniau suteikia galimybę pirkti butus ne tik pigiau, tačiau taip pat ir išsimokėtinai. Tokiu atveju nereikia imti paskolų, kadangi išmokama tiesiai rangovui. Žinoma, dažniausiai reikalingas didesnis pradinis įnašas, taip pat – dažniausiai didesnės ir kiekvieno mėnesio įmokos, tačiau tai ypač puikus pasirinkimas tiems, kurie dirba užsienyje ir gauna algas ne eurais.

Žinoma, dėl kiekvieno atvejo reikia domėtis asmeniškai, tačiau dažniausiai pavyksta tikrai rasti patrauklius variantus, kurie sudomina pirkėjus ne tik Vilniuje, tačiau ir mažesniuose šalies miestuose.

Perkami butai ir nuomai

Žinoma, taip pat gana dažnas pasirinkimas yra butų pirkimas nuomai. Tokiu atveju ne tik estetika, tačiau taip pat ir būsto funkcionalumas tampa labai svarbus. Senos statybos butuose dažniausiai tenka gyventi prastesnėmis sąlygomis, taip pat – dažniausiai ilgainiui būsto šeimininkams tenka keisti vamzdžius ir panašiai.

Žinoma, tai nedžiugina, tad daugelių atvejų apsimoka iškart pirkti naujesnės statybos būstus, kurie tarnauja ilgiau, našiau, kuriems nereikia jokios papildomos investicijos.

Tinkamo buto pasirinkimas

Nors naujos statybos butai Vilniuje yra įvairesni ir pasiūla yra platesnė, tačiau galima rasti ir mažesniuose miesteliuose gana daug butų, kurie laukia Jūsų. Tik reikia daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, palyginti kuo daugiau variantų, galiausiai, rasti tai, kas labiausiai atitinka Jūsų asmeninius poreikius.

Renkantis vertinkite ne tik kaimą bei plotą, tačiau taip pat ir kaimynystę bei kitus aspektus, kurie yra svarbūs renkantis būstus. Nuo tokių, kurie yra geresnės vietose, iki tokių, kurie perkami rečiau, kadangi vieta, kur jie yra – gana netikusi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *