Kur gauti pinigų automobilio stiklo keitimui

Stiklo įtrūkimaiKai automobilis sugenda, sakome, kad jį sutaisysime. Kai stiklas sutrūksta, sakome, kad sustabdysime stiklo įtrūkimą, nes negalima važinėti su sutrūkusiu. Tačiau šios paslaugos ne dovanos – už jas reikia mokėti. Ką daryti, jeigu automobilis rodo ženklus, jog jam metas į servisą, galbūt sutrūko stiklas, o pinigų tam suplanuota nėra.

Panaudoti santaupas

Geriausia, jeigu jau turite prikaupę sankaupų, kurias naudojate tuomet, kai prireikia išleisti netikėtoms išlaidoms. Tuomet yra paprasta nuspręsti ir kokias auto stiklų remonto paslaugas galima rinktis ( apie jas daugiau informacijos agnstiklai.lt ), galima ir tą pagalbą suteikti stiklams tada, kada jos iš tiesų reikia. Tačiau daug žmonių tik planuoja pradėti taupyti vieną dieną, o realiai to nedaro. Tam, kad šis planas pagaliau būtų įgyvendintas, reikėtų kito straipsnio, šis ne apie tai. Na, sakykime, netaupote, tai netaupote, o stiklą vis tiek reikės suremontuoti. Tai kur gauti pinigų?

Parduoti nereikalingus daiktus

Pažvelgę į savo turtus galbūt pastebėsime, kad turime nereikalingų daiktų, kurie tiesiog stovi, užima vietą ir galbūt nuvertėja. Gal tai koks nors foto aparatas, kurį laikome pas save kaip kažkokį naudingą daiktą, tačiau iš tiesų jo nenaudojame, nes viską fotografuojame su išmaniuoju telefonu. O gal tai kitos mašinos atsarginės dalys, kurios tikrai niekada nebus panaudotos, tik jūs tingite jas parduoti arba išmesti. Pasistenkite surasti daiktų, kurių nereikia, ir padaryti pavasarinį tvarkymąsi dabar – juos parduoti. Tuomet ir vietos atlaisvės, ir bus, už ką sumokėti, kai remontuosite automobilio stiklus.

Pataupyti

Kita vertus, jeigu neturite nei vieno, nei kito varianto, visokios paskolos nevilioja, tuomet galite pataupyti. Su mašina daužtais langais važinėti tikrai nėra gera mintis, tad padėkite ją nuošalin. Skirkite mėnesį, per kurį užuot burzginę degalus miesto kamščiuose, vaikščiosite pėsčiomis arba važiuosite dviračiu, o gal pasinaudosite viešuoju transportu. Tai įves dinamikos į jūsų gyvenimą, o taip pat susitaupys už automobilio draudimą bei degalus. Štai ir susidarys šiek tiek pinigų.

Tegul mašina „atidirba“

Galite pasiskolinti nedidelę sumą auto stiklų remontui, o paskui ją atidirbti būtent su ta pačia mašina. Užsiregistruokite „Uber“ ir pavežiokite žmones su mašina už pinigus. Dar galite ir tiesiog tą mašiną panaudoti tarpmiestiniams pervežimams, juk kartais žmonės skelbiasi internete, kad ieško, jog kas nors nuvežtų. Tais atvejais taip pat galite sutaupyti ir užsidirbti, o tada skolą grąžinsite.

One thought on “Kur gauti pinigų automobilio stiklo keitimui”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *