Ko reikia tobulam biurui?

Patalpos KauneDarbas biure – populiari profesinės veiklos forma. Didžiuosiuose miestuose biurų pastatai kyla naujai arba yra įrengiami renovuotuose kituose pastatuose, ne išimtis ir laikinoji sostinė, kur patalpu nuoma Kaune yra nuolat reikalingas žmogus jaunai dirbančiajai klasei. Jeigu ieškotės sau biuro nuomos Kaune arba kituose miestuose, turbūt turėsite savo pageidavimų. Štai keleto atsitiktinai atrinktų žmonių, kurie ieškosi sau būsto nuomos, pateikti kriterijai, ko jiems reikėtų.

Dizainerei reikia šviesaus biuro

Štai laisvai samdoma arba su nedidele komanda dirbanti dizainerė iš Kauno sako, kad jai svarbiausia erdvi, neperkrauta šviesi patalpa. „Kažkada labai seniai, pirmojo savo dizainerės darbo ar labiau praktikos metu, dirbau tokiame tamsiame ir baisiame kaip ligoninė biure. Buvo tikrai labai nemalonu. Pamenu tuos ilgiausius koridorius, taip pat tą nemalonų jausmą, kuomet saulės šviesa tampa prabanga, kuria gali pasimėgauti tik kulniuodama į darbą. Taip buvo, nes saulės šviesą pastatas tiesiog sugerdavo. Jis nebuvo pritaikytas tam, kad galėtum per langą matyti šviesą. Man labai svarbu, kad biure būtų šviesu, todėl reikia ir kad sienos būtų šviesios, ir daiktais neperkrauta. Tik tokioje erdvėje gali kurti dizainą tarsi ant balto lapo“, – sako moteris.

Vadovas ieško susirinkimų kambario ir atskirų biurų

Nedidelei komandai vadovaujantis vadovas sako, kad ieško tokio biuro, kuriame savo darbo erdves turėtų kiekvienas komandos narys ir būtų geras susirinkimų kambarys. „Susirinkimus mes darome reguliariai. Taip pat, kai atvyksta nauji žmonės, jie eina į tuos susirinkimų kambarius, ten aptariame viską. Man svarbu, kad visi darbe turėtų atskiras, privačias ir patogias darbo erdves, tačiau susirinkimų metu galėtume aptarti viską aiškiau, kas ką daro ir pan.“, – sako vadovas, šiuo metu kaip tik ieškantis biuro nuomos Kaune.

Laisvai samdomi programuotojai nori ramios ir tylios aplinkos

Dabar turbūt geriausiai gyvenantys programuotojų profesijos atstovai pripažįsta, kad jiems visgi svarbiausia yra tikrai rami ir tyli aplinka, kur jie gali kokybiškai dorotis su užduotimis. „Esu vienas iš laisvai samdomų programuotojų. Man tikrai yra prioritetas, kad būtų labai ramus biuras, kad visi galėtų ten tikrai ramiai dirbti, niekas nekalbėtų garsiai telefonu ar Skype ir kitaip netriukšmautų, apskritai priėjęs staiga neužkalbintų. Dėl to ir dirbu tokiose erdvėse, kur mažiau pažįstamų, kur yra užtikrintas tas privatumas, bet kartu nesijauti vienišas, nes aplink yra kitų daugiau žmonių, kurie visą laiką kažką dirba“, – sako vyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *