Dovanos versle – puikus tarpusavio ryšio palaikymo būdas

Kodėl svarbus teigiamas tarpusavio ryšys tarp darbdavio ir darbuotojo?

Kiekvienas puikiai suvokiame tai, kad darbo santykiai ne vienam iš mūsų yra ne pomėgis, o priemonė užsidirbti finansinių lėšų patenkinti kasdienius poreikius ir prievoles. Tenka pripažinti, kad jų turime tikrai labai daug. Žinoma, kiekvieni darbo santykiai remiasi tuo, ko darbdavys tikisi iš darbuotojo ir ko darbuotojas tikisi iš darbdavio. Jeigu yra randamas bendras tarpusavio sutarimas, tuomet galima užmegzti ir tolimesnius darbo santykius. Taip bus sukuriamas reikalingas abipusis ryšys. Be jokios abejonės, puikiai suvokiame tai, kad darbo aplinkoje ir palaikomuose tarpusavio santykiuose yra labai svarbi teigiama atmosfera. Jei jos nesama, darbo procesai ir jo našumas gali labai apkarsti. Žinoma, ne visuomet viskas priklauso tik nuo darbdavio ir darbuotojo. Gali nutikti ir taip, kad paprasčiausiai, susiklosčiusios aplinkybės ar erdvė tam atlikti yra pasirinkta netinkamai.

Kas gali padėti sukurti palankų ryšį tarp darbdavio ir darbuotojo?

Pozityvus ryšys tarp darbdavio ir darbuotojo yra labai svarbus. Tai lemia daugybė vieną bendrą, darnią visumą formuojančių faktorių. Kitaip šį ryšį galima pavadinti darbo aplinkos mikroklimatu. Puikiai suvokiame tai, kad nemaloni darbo aplinka, nuolatinė įtampa, stresa ir kiti neigiami veiksniai tikrai nepaskatins darbingumo ir nepagerins atitinkamų užduočių atlikimo kokybės. Kad būtų sukuriamas abipusis glaudus ryšys, būtina atsižvelgti į kiekvieno poreikius ir remtis esminiais žmogiškumo principais. Kuomet yra gerai jaučiamąsi darbe – jis tampa širdžiai malonus ir gali tapti ne tik prievole, tačiau ir maloniu laisvalaikio praleidimo būdu. Verta pastebėti tai, kad verslo dovanos šiuo aspektu gali būti puiki priemonė, kaip sukurti gerą tarpusavio ryšį. Jos gali būti pačios įvairiausios. Tarkime, tokios kaip advento kalendorius, mašinos ir namų kvapai, žvakės, kojinės, puodeliai, peilių rinkiniai ir gertuvės bei panašiai. Žinoma, verta atkreipti dėmesį į tai, kad dėmesį ir norą palaikyti teigiamus tarpusavio ryšius turi kurti net tik darbdavys, čia labai svarbus abipusis ryšys. Jei kuris vienas nuolat rodys iniciatyvą, o visa to pasekoje nebus gaunamas atgalinis ryšys – tai bus visiškai ne vertinga. Tik dėmesys ir rūpestis abipusiu sutarimu gali padėti formuoti puikius tarpusavio santykius. Tokiu atveju net nepastebėsite, kaip darbas taps malonumu ir nebeatrodys toks varginantis ir nepatrauklus. Kils noras tobulėti ir paskirtas užduotis atlikti kur kas geriau nei įprastai.

One thought on “Dovanos versle – puikus tarpusavio ryšio palaikymo būdas”

  1. Dėl namų kvapų tikrai pritariu! Pati savo darbo vadovei dovanojau iš meduzosnamai.lt , tai neprašausi, nes dovaną tikrai panaudos, o ir sukti galvos per daug nereikia, atsiunčia greitai, gražiai pateiktą, tai tik įteikti belieka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *